Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Koněprusy

Znáte nějakou lokalitu, kde se dá pojezdit a jste ochotní se o ní rozdělit s ostatními ? Jeslti jo, tak ji sem uveďte

Veteranista
Pokročilý diskutér
Auto: Toyota 4Runner, VW T4 Caravelle, Simca 1000 Rallye 2 a místo ještě na něco
Místo/Bydliště: Řevnice, Stod
Stav: Offline

Re: Koněprusy

Příspěvek od Veteranista » Pá 16.11.2018, 21:30

jo jo, koupe se tam běžně, zvlášť co zavřeli Ameriku

www.Michalovycesty.cz

Toyota 4Runner 3.0TD úprava "Magadan"

cezetovy
Pokročilý diskutér
Auto: Terrano II

Příspěvek od cezetovy » So 08.12.2018, 9:29

xtz750 napsal:A jsou to koněprusy nebo srbsko ?? Jak tam byl čezeťak ??
Včera jsem se byl podívat v tom Srbsku a byl to asi taky nějaký lom. U vjezdu je sice závora, ale asi o 200m dál je cesta, kterou se dá celý areál objet. Je tam sice zákazová značka, ale i tak si myslím, že jsem nic neporušil. Na značce stálo "ZÁKAZ VSTUPU" a já pochopitelně z auta nevystrčil čumák :D :D Nebylo by to špatné místo, kdyby tam nebyl písek. Po poslední zkušenosti, kdy jsem byl 2 dny frajer v Bolatické pískovně a po 14 dnech poslouchal ložiska, jak se navzájem přeřvávají, tak písek nejezdím.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Manyjak
Staroffrouďák
Auto: Aro 324 TD a další
Věk: 48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Manyjak » Ne 09.12.2018, 21:40

Veteranista napsal:jo jo, koupe se tam běžně, zvlášť co zavřeli Ameriku
Jen pro zajímavost, kdy byla Amerika ofiko otevřená a přístupná veřejnosti? Co pamatuju, dycky jsme tam lezli načerno. Teď je občas otevřená a přístupná. Dík H.

Manyjak
Staroffrouďák
Auto: Aro 324 TD a další
Věk: 48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Manyjak » Ne 09.12.2018, 21:45

cezetovy » Tak to s ložiskaka slyším prvně, že by někdo pojezdil v písku a pak dělal ložiska. Já projel 12 tis km po Africe a auto i po deseti letech vesele jezdí a má najeto 400tis km. Jo písek se po tý době ještě od někud vysype, ale na ložiskách se to teda nijak neprojevilo. To je spíš horší brodění v blátě a ve větší hlobce, ale i to není pravidlo. H.

cezetovy
Pokročilý diskutér
Auto: Terrano II

Příspěvek od cezetovy » Po 10.12.2018, 13:49

Tak buď jsem měl kliku nebo to byla shoda náhod.
Manyjak napsal:cezetovy » Tak to s ložiskaka slyším prvně, že by někdo pojezdil v písku a pak dělal ložiska. Já projel 12 tis km po Africe a auto i po deseti letech vesele jezdí a má najeto 400tis km. Jo písek se po tý době ještě od někud vysype, ale na ložiskách se to teda nijak neprojevilo. To je spíš horší brodění v blátě a ve větší hlobce, ale i to není pravidlo. H.

Odpovědět