Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

servis Santana PS 10, Praha 9 a okolí

Na Morčákovo přání přidáváme sekci pro mýty obestřené vozy
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)
Odpovědět

Autor tématu
Gura
nováček
Stav: Offline

servis Santana PS 10, Praha 9 a okolí

Příspěvek od Gura » Pá 25.01.2019, 15:30

Ahoj kluci, uvažuji nad koupi Santany PS10, ale před tím bych chtěl vědět, jestli bych to vlastně měl kde servisovat. Já sám to neumím a nemám kde.
Je tu někdo kdo se tím zabývá v okolí Prahy 9, pop H. Počernic. Zároveň, jestli by mi mohl za úplatu asistovat i u koupě. Tak nějak jsme pročetl fórum, ale nic na mojí odpověď jsem neviděl. děkuji H.

filousnik
Pokročilý diskutér
Auto: Santana PS10

Re: servis Santana PS 10, Praha 9 a okolí

Příspěvek od filousnik » Pá 25.01.2019, 17:09

Ahoj, co se týče motoru, to ti poservisujou v Iveco Strojservis v Počernicích (měl jsem tam na rozvodech a výměně kotoučů) a s ostatním těžko říct, problém je hlavně sehnat ty díly. Nikomu se to moc spravovat nechce. Nám to spravuje důchodce, co v JZD opravoval traktory :)

Autor tématu
Gura
nováček

Příspěvek od Gura » Pá 25.01.2019, 22:42

děkuji, tak motor by byl :o) a to ostaní, jak je to podobný Defu? Čeětl jsem jak moc se používají jiný díly. díly z Defa nejdou?? nebo je to hlavně o ceně? Jak jsme tady pochopil z fora Dajbych už nedováží díly, takže tu oficiálně nic koupit nejde?? děkuji

Popřípadě není tu nějaký majitel Santany PS 10 z okolí Počernic, že bych ho pozval na pivo a pokecali. :D

filousnik
Pokročilý diskutér
Auto: Santana PS10

Příspěvek od filousnik » So 26.01.2019, 9:38

NO s těma origo dílama je to na prd, protože jsou drahý jak kráva, co si pamatuju tak např. pomocný spojkový válec byl za 4 000,-, pasuje tam z nějakýho LR,kterej je kolem 300, akorát se musí upravit hadica. Nádrž jsme si dělali sami, tlumiče tam jdou taky z nějakýho LR serie, brzdy by měli pasovat z iveco massif (nástupce santány). Je to prostě peklo. Teď aktuálně řeším převodovku, protože odešla na věčnost... Jo a pokud v tom nemáš webasto, tak se v tom nedá v zimě vydržet :)

Autor tématu
Gura
nováček

Příspěvek od Gura » Ne 27.01.2019, 4:30

děkuji za info :o), musím to promyslet, ale láká mě to. :oD

Odpovědět