po ME 2018.....

Oficiální fórum českého národního týmu OFF ROAD TRIAL - Eurotrial
Avatar uživatele

Autor tématu
Jarda Monty
Diskuzní Guru
Příspěvky: 465
Registrován: Po 14.09.2009, 20:21
Témata: 25

po ME 2018.....

Příspěvekod Jarda Monty » Čt 02.08.2018, 19:34

Dovolte mi tady poděkovat za reprezentaci naší offtrialové skupině,za jejich prima chování,bojovnost a opravdu pevné nervy.
proto - Bóďa, miláček diváků
promodi - Honza Prokůpek s Jirkou Provazníkem - skvělý výsledek po prvém dni a dobře našlápnuto k titulu..., ale trialy které byly myšlenkově na dobré úrovni ostře kontrastovaly s technickým provedením při jejich stavbě,které odporovalo pravidlům.Tak se stalo,že např. první branka po startu byla 3,15-3,5 m vzdálená a uprostřed balvan přes metr vysoký.Posádky byly trestány za couvnutí do brány z níž v podstatě nevyjely.Bylo kolem toho veliké haló,ale výsledek protestu u komitétu ve složení/pres.ET Pia,tech.ředitel Švéd Lasse a dánka/ byl zamítavý a podle mého soudu srabácký.Takovýchto kolapsů bylo více - např.dvě branky za použití tří tyček /nemožné ? s posvěcením komitétu podle pravidel...../
standart - Petr Stanovský s Vojtou Janíčkem a Vlasta Stratil s Igorem Jiráskem /tech.defekt/
originál - Jirka Ježdík -užíval si, a pokud terén dovolil jeho Jimníkovi tak to bylo dost dobré

Více se mi nechce psát a povím vám další detaily při MČR v Bělé.....

Ještě jednou, kluci díky

Avatar uživatele

Dušan
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2973
Registrován: Ne 20.03.2005, 21:59
Témata: 132
Místo/Bydliště: Planá nad Lužnicí
Kontaktovat uživatele:

Re: po ME 2018.....

Příspěvekod Dušan » Pá 03.08.2018, 21:15

Dík za stručnej report. Mě bylo divný co se stalo když měl honza po sobotě tak málo a byl v čele. Je vidět že se ve vedení eurotrialu nic nezmněnilo a naopak to vypadá že to chtěj snad pohřbít úplně. Bohužel takovejhlema podrazama a nedodržováním vlastních pravidel odrazujou akorát další jezdce a nejsou to ojedinělý excesy ale zdá se mi že pomalu se z toho stává zvyk na každým závodě viz krásná ukázka z loňský anglie kde německýmu pitomcovi povolili opakování sekce protože si debil najel do drátěnky a namotal si jí na kolo přičemž před ním tam pár aut projelo bez problémů a všichni o ní věděli a nejlepší bylo jejich odůvodnění že se to nikomu jinýmu nestalo.
Jinak samozřejmě gratuluji všem účastníkům a hlavně že to přežily ve zdraví (což doufám) protože když jsem na trubce viděl v jakým terénu se to jelo tak to by mně ani nebavilo (nesnáším šutry) natož pak zažít další podraz od pořadatele.


Vrátit se na “Eurotrial”Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host