po ME 2018.....

Oficiální fórum českého národního týmu OFF ROAD TRIAL - Eurotrial

Autor tématu
Jarda Monty
Diskuzní Guru
Témata: 25

po ME 2018.....

Příspěvekod Jarda Monty » Čt 02.08.2018, 19:34

Dovolte mi tady poděkovat za reprezentaci naší offtrialové skupině,za jejich prima chování,bojovnost a opravdu pevné nervy.
proto - Bóďa, miláček diváků
promodi - Honza Prokůpek s Jirkou Provazníkem - skvělý výsledek po prvém dni a dobře našlápnuto k titulu..., ale trialy které byly myšlenkově na dobré úrovni ostře kontrastovaly s technickým provedením při jejich stavbě,které odporovalo pravidlům.Tak se stalo,že např. první branka po startu byla 3,15-3,5 m vzdálená a uprostřed balvan přes metr vysoký.Posádky byly trestány za couvnutí do brány z níž v podstatě nevyjely.Bylo kolem toho veliké haló,ale výsledek protestu u komitétu ve složení/pres.ET Pia,tech.ředitel Švéd Lasse a dánka/ byl zamítavý a podle mého soudu srabácký.Takovýchto kolapsů bylo více - např.dvě branky za použití tří tyček /nemožné ? s posvěcením komitétu podle pravidel...../
standart - Petr Stanovský s Vojtou Janíčkem a Vlasta Stratil s Igorem Jiráskem /tech.defekt/
originál - Jirka Ježdík -užíval si, a pokud terén dovolil jeho Jimníkovi tak to bylo dost dobré

Více se mi nechce psát a povím vám další detaily při MČR v Bělé.....

Ještě jednou, kluci díky

Dušan
Věčnej rejpal
Témata: 132
Místo/Bydliště: Planá nad Lužnicí
Kontaktovat uživatele:

Re: po ME 2018.....

Příspěvekod Dušan » Pá 03.08.2018, 21:15

Dík za stručnej report. Mě bylo divný co se stalo když měl honza po sobotě tak málo a byl v čele. Je vidět že se ve vedení eurotrialu nic nezmněnilo a naopak to vypadá že to chtěj snad pohřbít úplně. Bohužel takovejhlema podrazama a nedodržováním vlastních pravidel odrazujou akorát další jezdce a nejsou to ojedinělý excesy ale zdá se mi že pomalu se z toho stává zvyk na každým závodě viz krásná ukázka z loňský anglie kde německýmu pitomcovi povolili opakování sekce protože si debil najel do drátěnky a namotal si jí na kolo přičemž před ním tam pár aut projelo bez problémů a všichni o ní věděli a nejlepší bylo jejich odůvodnění že se to nikomu jinýmu nestalo.
Jinak samozřejmě gratuluji všem účastníkům a hlavně že to přežily ve zdraví (což doufám) protože když jsem na trubce viděl v jakým terénu se to jelo tak to by mně ani nebavilo (nesnáším šutry) natož pak zažít další podraz od pořadatele.

Vrátit se na “Eurotrial”