Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Wj 2.7 netopi

Džípkařů je u nás opravdu hodně...
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)
Odpovědět

Autor tématu
prokopec21
nováček
Stav: Offline

Wj 2.7 netopi

Příspěvek od prokopec21 » Út 01.01.2019, 20:02

Zdarec, mam problem s tim ze mi wj netopy vubec. Prosel jsem celej okruh na topeni kazdou hadici jsem odpojil a zkusil prolejt vodou jestli je pruchozi a vsechno ok I celej okruh v kuse, tak ze jsem odpojil hadice u visko cerpadla a prolil jsem ho vodou a hned sla voda z te druhe. Menil jsem i to cepadlo, protoze jsem si myslel ze nejde. Uz nvm proz ta potvora nejde. Zkusil jsem hadice I prehodit jestli to cerpadla netlacej proti sobe a nic. Ten pruplach a kontrolu jsem delal pokazde s vypnutym motorem. Uz me jen napada ze je tam nekde nejakej ventyl (zda se mi to jako picovyna) kterej sepne s nastartovanym motorem, jedine co se ohreje jsou hadice u visko cerpadla ty jsou horke jako vrsek chladice, predni hadice je potom jenom tepla na vystupu/vstupu do egr ventylu a ta zadni je horka az dozadu k motoru a potom nvm tam se uz nedostanu a nahmatam je znova obe az u vstupu do interieru do radiatoru a tam jsou obe ledove, system mam dukladne odvzdusneny. Nechapu kde je kurva problem? Uz jste se nekdo s timhle setkal??? Pouzivam vymluvu ze je to auto pro drsnaky ze je v aute stejna zima jako venku ale nechce se mi skrabat okenko I zevnitr....

Více na: http://www.jeep-club.net/forum-tema/gra ... opi-101264

Hopik
Věčnej rejpal
Auto: Jeep Wrangler YJ,na vinutejch,špéra,naviják Toyota 61,na vinutejch,špéry,naviják,Honda cb 900
Místo/Bydliště: Unhošť
Kontaktovat uživatele:

Re: Wj 2.7 netopi

Příspěvek od Hopik » Stř 02.01.2019, 9:09

BĚŽNÁ VĚC,KLAPKY V TOPENÍ MAJÍ OZUBENÉ PŘEVODY A TY JSOU K.O.KUP SI OPRAVNOU SADU,TŘEBA U PROFELDA.NÁVOD NA OPRAVU NAJDEŠ NA YOTUBE.

http://www.offroad-upravy.cz
tel:777 170 724
Autoservis vozidel všech značek.
Jeep Wrangler YJ,na vinutejch,špéra,naviják. Toyota 61,na vinutejch,špéry,naviják.
Přiděleno rozkazem: GMC cckw352 r.v.1941 po renovaci. Dodge wc54 r.v.1941 renovuji.

KaCzaba
Diskuzní Guru
Auto: WJ 4.7 2001 QD, MX5 Jackson racing supercharged, FE450, RSV 1000 MILLE,Mito125,SRkit175
Místo/Bydliště: Chomutov

Re: Wj 2.7 netopi

Příspěvek od KaCzaba » Stř 09.01.2019, 20:45

Kdyz pise ze ma hadice u vstupu do topeni studeny, asi bude problem jinde nez u klapek. Pokud ale teply jsou, a ty si treba nahmatal neco jineho, koukl bych taky po klapkach.

Odesláno z Mate9 pomocí Tapatalk

ja nevim, proč mám na dušičky jezdit takhle špinavym gazikem

Odpovědět