ETK Dodge - Díly RAM

Blazer, Suburban, RAM a další emerický vozítka - cokolif koncernovýho máte...
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Autor tématu
Tomas RAM
nováček
Témata: 0
Auto: Dodge Ram

ETK Dodge - Díly RAM

Příspěvekod Tomas RAM » Pá 09.01.2015, 0:26

Ahoj kluci, mám dotaz, respektive dva.

Vite o nějakém ETK pro DODGE, kam by šlo naklepat VIN a poté si hledat origo čísla dílů....

Kde nakupujete? Potřebuji, ložisko kola, tlumiče, servočerpadlo apod....

Dík za podněty TOM

amatér
Diskuzní Guru
Témata: 22
Auto: DODGE RAM 2500 RAM 1500
Místo/Bydliště: Vysočina

Re: ETK Dodge - Díly RAM

Příspěvekod amatér » Pá 09.01.2015, 7:50

Projdi si stránky Dodge klubu, je tam toho dost o tom napsáno, jen je potřeba trochu hledat. STK a věci s tím související, řeší třeba tady: http://cs.dodge-club.net/forum-tema/stk ... 2010-10326 .
Jediné kolo, které nemusí být poháněno, je rezerva

Dockar
Jack Rozparovač
Témata: 71
Auto: Dodge Durango I
Místo/Bydliště: Na kopečku u jeskyně
Věk: 48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dockar » Čt 26.02.2015, 9:31

Tomas RAM napsal:Ahoj kluci, mám dotaz, respektive dva.

Vite o nějakém ETK pro DODGE, kam by šlo naklepat VIN a poté si hledat origo čísla dílů....

Kde nakupujete? Potřebuji, ložisko kola, tlumiče, servočerpadlo apod....

Dík za podněty TOM

ETK moc není, neboť američan má poměrně vymakaný systém e-shopu a poměrně vysoké procento shody dílů skrz značek. Pokud něco sháníš, tak rockauto.com Minimálně si najdeš co vlastně potřebuješ.
Dodge Durango I 5,9 V8
Zahradní technika, Plzeňská 349/121 - Beroun http://shop.slemar.cz
Na ksichtoknize https://www.facebook.com/husqvarna.slemar/
Tel.: 732 872 856

kubosh
nováček
Auto: Dodge Nitro R/T

Příspěvekod kubosh » Po 13.04.2015, 20:35

Jmenuje se to Chrysler PAIS (Chrysler je koncern) a mam to na DVD do roku 2009 Chrysler/Dodge Jeep. Ale instaloval jsem to jen do virtualnich XP... :( Na W7 mi to nejelo a lidským sádlem jsem to moc nemazal.

Autor tématu
Tomas RAM
nováček
Auto: Dodge Ram

Příspěvekod Tomas RAM » Út 14.04.2015, 0:43

He, he a jaký kabel k tomu používáš?

JaCi
Plzenak
Témata: 124
Místo/Bydliště: Plzen

Příspěvekod JaCi » Út 14.04.2015, 6:20

ja proste zvednu telefon a zavolam do mopardilu. krome toho ze je fakt ze vin na 99% neni treba tam maji vinka obou mych aut ulozeny akdyz je treba , proste si ho najdou sami. no a i kdyz podle enavu by se zdalo ze delaji jen "origo", umi i nahrady (zoc se vetsinou ale nevyplati:))

nemam potrebu hledat jinde a kdyz iz tak rockauto

Added in 15 seconds:
ja proste zvednu telefon a zavolam do mopardilu. krome toho ze je fakt ze vin na 99% neni treba tam maji vinka obou mych aut ulozeny akdyz je treba , proste si ho najdou sami. no a i kdyz podle enavu by se zdalo ze delaji jen "origo", umi i nahrady (zoc se vetsinou ale nevyplati:))

nemam potrebu hledat jinde a kdyz iz tak rockauto
Rikat Patrolu dzip je jako rikat vetroni tryskac.
ex Pajero 2,6 '85
WJ 4,7 '99 a par uprav (NV242, K&N FIPK, klapka sani, 3"vejfuk s FM, +4" nahoru, +3cm do stran, orezany blatnik a naraznik, predni pevnostak)
a motokara PT cruiser :)

kubosh
nováček
Auto: Dodge Nitro R/T

Příspěvekod kubosh » Út 14.04.2015, 8:35

Tomas RAM> Zda se, že si pleteš ETK (ersatzteilekatalog - katalog ND) a diagnostiku. Chrysler bez StarScanu je jenom o základní diagnostice motoru přes OBD2. Já mám OBDlink LX, ale je to hračka. Nic s tím nenastavíš, načteš chyby a základní hodnoty čidel.

JaCi> Pokud si nechceš ověřit cenu jinde, tak to asi taky funguje. Mně stačilo, když v Kelly nacenili spodni ramena Cherokee/Grand/Nitro za 11k. Takže v ČR kouknu do Paisu, porovnám CZ a US ofiko cenu. Elektroniku bjednam ze statu často za 1/2 (pokud se bavíme o čidlech atd)
Naposledy upravil(a) kubosh dne Út 14.04.2015, 8:44, celkem upraveno 1 x.

JaCi
Plzenak
Témata: 124
Místo/Bydliště: Plzen

Příspěvekod JaCi » Út 14.04.2015, 8:39

no, ono ja kdyz encopotrebuju tak vetsinou nemam chut cekat az to ze statu dojde. Navic kdyz je to necio tezsiho ci vetsiho, ten rozdil ceny neni takovej. A pak taky - hur se em to dava do ucetnictvi a kdyz odectu DPH, je to jeste mensi rozdil :)
Rikat Patrolu dzip je jako rikat vetroni tryskac.
ex Pajero 2,6 '85
WJ 4,7 '99 a par uprav (NV242, K&N FIPK, klapka sani, 3"vejfuk s FM, +4" nahoru, +3cm do stran, orezany blatnik a naraznik, predni pevnostak)
a motokara PT cruiser :)

David GR
Diskuzní bůh, vládce guruů
Auto: Nissan Patrol 160 3.3 TD, Dodge Ram 1500 5.9L
Místo/Bydliště: Damnoff
Věk: 28
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod David GR » Út 14.04.2015, 9:06

Ja na Rama beru vsecko jedine z USA pres ebay.... Tady v CR jsou to zlodeji a ceny jsou jednou tolik nez ze statu... Priplatis si sice za dopravu ale do tejdne to tady vetsinou mam a porad levnejsi nez u nas
Ať se děje co se děje, kola se musí točit... :kolo:
Email: davidkardos@seznam.cz
Tel: 721 345 361

BlackflamesIczI
Legenda fóra
Témata: 20
Auto: Zavislost na Fordech 4x explorer
Místo/Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod BlackflamesIczI » Ne 31.05.2015, 20:11

Ebay je z 99% sbirka fejku nebo shit kvality taky Summit rockauto O"reily Atd a to ze cena je 2 nasobna je vcelku normalni 21% dph , nekteri prodejci chteji US telefon takze dalsi love procleni stoji taky prachy clo 0-8% a doprava takze pokud to nekdo dava ze to vychazi na 2x tolik co ve statech tak je charita ale nekdo takovej by se hodil ted sem bral v US obal prevodovky a stal 490 dolaru a doprava 590 dolaru ale pokud by me to sem nekdo dostal za 2 nasobek ceny i s papirem byl bych stastnej , to same ted brzdy staly 560 dolaru a +- to same doprava + 21% celkove ceny a clo tak se na 2 nasobek nedostanu ani nahodou a + samozrejme zaruka takze kdyz das dil bez rabatu tak jsi v haji , nedavno jsem to resil s rozvadecovejma deskama na A4LD ktere nesli sehnat nikde ani nove a vzal jsem 3 repase po 200 dolarech a 2 jsem vyhodil protoze byly KO a na picu udelane
Je sice pravda ze to tam koupis levneji ale osobne to spise resim ze to co usetrim narvu do vyssi kvality dilu osobne davam prednost performance nebo alespon HD protoze economicka sracka me na auta nesmi
Kompletní přestavby offroadu a jiných vozidel, montáže LPG. Repas automatů. Výroba nerezových výfuků a dily ze států za rozumné LOVE . Strakonicko 725 505 674 http://www.ffauto.cz
Brzy Blackflames.cz

Vrátit se na “Dodge, GMC, Chrysler”