Ameriky a OFFROAD

Blazer, Suburban, RAM a další emerický vozítka - cokolif koncernovýho máte...
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Autor tématu
Nek
Diskuzní Guru
Témata: 5
Auto: nissan patrol 3,3turbo, listy nad, pneu AT
Místo/Bydliště: Východ země naší

Ameriky a OFFROAD

Příspěvekod Nek » Út 14.10.2014, 12:47

Ahoj všem,

chci se zeptat jak je to s amerikama a offroadem. Mám takové nutkání si něco pořídit, ale moc jsem toho tady o tom nenašel.
Jde mi spíše o to jestli to má cenu (má) vzhledem k rozměrům a hmotnosti aut a množstvím elektroniky v nich. Taky ta přední nezávislá (u některých aut) asi nebude to pravé vzhledem k cenám liftu (taky by mě zajímaly ceny za koilik to jde nahoru zvednout). Klidně to tady napište kolik jsete za ten svůj lift dali a na jaké auto. Třeba jen zvednout na torzkách a co za kola tam jde dát.

Nechci stavět monstr truck max. 33-35 kola. Koukal jsem na chevrolety blazer(4,3), silverádo(6,5td), nebo dodge durango(4,7,5,9), ram, taky Jepy(4,7/5,2/5,9) to bude asi nejrozšířenější varianta.

N.

Daw007
nováček
Témata: 2
Auto: GMC Suburban 6,2D, Volvo XC 90
Věk: 41

Re: Ameriky a OFFROAD

Příspěvekod Daw007 » Pá 18.12.2015, 23:38

Ahoj,
trochu starý příspěvek, ale kdyby jsi náhodou uvažoval ještě o Americe, tak bych možná prodal GMC Suburban 6,2D V8.
Foto mohu poslat...
David

Vrátit se na “Dodge, GMC, Chrysler”