Chevy Blazer 95-02 4.3 v6

Blazer, Suburban, RAM a další emerický vozítka - cokolif koncernovýho máte...
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Edgar
Staroffrouďák
Témata: 52
Věk: 38

Re: Chevy Blazer 95-02 4.3 v6

Příspěvekod Edgar » Ne 28.10.2012, 9:02

Ale to je naprosto běžný, na ethanol to jezdí ale v zimě blbě startuje, málo informací tu jest.

jahaha
Závislý diskutér
Témata: 3
Auto: mb 350 gd,mb vito ,jeep grand 4.0l lpg
Místo/Bydliště: kde líšky dávaj dobrou noc,jinymi slovy vidlákoof

Příspěvekod jahaha » Ne 28.10.2012, 11:45

Normalne benzin natural 95.V pátek jsem sním najel 200km,v sobotu uz nechytlo,ale maří se mi že to huř startovalo,musel jsem dat víc plynu ale nic hrozného.Naseru se pošlu ho do světa :lol: tak jak je..byl by tady zájem?Ameriku pořádnou spolehlivou :lol:
Někdo si života užívá ,někdo ho protrpí a ja sním bojuji.

BlackflamesIczI
Legenda fóra
Témata: 20
Auto: Zavislost na Fordech 4x explorer
Místo/Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod BlackflamesIczI » Ne 28.10.2012, 20:07

jahaha » sob 27.10.2012, 22:18 napsal:jo jo,benzin tam je,cca 15litru .auto mam druhej den.na ty svicky sem myslel taky,ale jak sem se podival pod kapotu tak sem je nikde nevidel.se musi odstrojit spousta veci abych se tam dostal.kuwa tady snich a ja se tesil na poradne auto..fakt to bude sráč.. :)

muj nazor na ameriky je ten ze levnejsi auto na provoz nejde najit a vydrzi silene moc ale jedine co nezvladnou je zasah kokota v co tomu nerozumi a hrabe se v tom coz je u vetsiny amerik v CR, posledni byl vcera na ZJ rozrizlej menic , predtim zavarena rozvodovka u Exe a pritom zavada byla jinde a kdyby to nedojebaly tak oprava za 2000,- ale bohuzel nekdo byl chytrej a dojebal to.
Dej si ji do cajtu a nebudes litovat , jinak dily se kupuji v USA a ne v Simixu nebo Impexte pokud nechcete platit 100-200% za objednani a pak to jee to prave orechove
JInak posly fotky a cenu a vybavu, starej o necem uvazuje protoze z 2,5 v6 je pomalu pro srandu , pidimotor :-)
Kompletní přestavby offroadu a jiných vozidel, montáže LPG. Repas automatů. Výroba nerezových výfuků a dily ze států za rozumné LOVE . Strakonicko 725 505 674 http://www.ffauto.cz
Brzy Blackflames.cz

JackTheRipper
Diskuzní Guru
Témata: 1
Auto: Chevy Suburban 5,7 V8 (1995)+ Ford f150 5,8 V8(1980) + Jeep XJ 4Litre (1991)
Místo/Bydliště: Jičínsko

Příspěvekod JackTheRipper » Po 05.11.2012, 20:58

BlackflamesIczI » ned 28.10.2012, 20:07 napsal:
jahaha » sob 27.10.2012, 22:18 napsal:jo jo,benzin tam je,cca 15litru .auto mam druhej den.na ty svicky sem myslel taky,ale jak sem se podival pod kapotu tak sem je nikde nevidel.se musi odstrojit spousta veci abych se tam dostal.kuwa tady snich a ja se tesil na poradne auto..fakt to bude sráč.. :)

muj nazor na ameriky je ten ze levnejsi auto na provoz nejde najit a vydrzi silene moc ale jedine co nezvladnou je zasah kokota v co tomu nerozumi a hrabe se v tom coz je u vetsiny amerik v CR, posledni byl vcera na ZJ rozrizlej menic , predtim zavarena rozvodovka u Exe a pritom zavada byla jinde a kdyby to nedojebaly tak oprava za 2000,- ale bohuzel nekdo byl chytrej a dojebal to.
Dej si ji do cajtu a nebudes litovat , jinak dily se kupuji v USA a ne v Simixu nebo Impexte pokud nechcete platit 100-200% za objednani a pak to jee to prave orechove
JInak posly fotky a cenu a vybavu, starej o necem uvazuje protoze z 2,5 v6 je pomalu pro srandu , pidimotor :-)

Přesně jak je psáno díly asi jedině přímo z USA .
Jinak když Blazer tak jedině K5 benzinek to je móóóc pěkný :D :D .
Třeba takovej nějakej :D

http://www.youtube.com/watch?v=4dumNmla ... re=related

A nebbo takovej :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=aH0Jy3ZQ ... re=related

32val
Pokročilý diskutér
Témata: 0
Auto: Chevy Blazer LT 1998 4.3 V6 Lpg
Místo/Bydliště: Ústecko
Věk: 44

Příspěvekod 32val » So 12.10.2013, 15:40

Čau Bóóórci,
poraďte mi, mám úplně stejnej problém :ramena: , jako měl tady Jahaha s tím startováním. Měl jsem prošoupaný kabel mezi cívkou a rozdělovačem, ale jiskru to házelo, i tak jsem raději udělal novej kábl, jiskra kope jak sviň, a start stále žádný.. motor točí, čerpadlo vrčí, z výfuku to smrdí benzínem, so asi i dává,a startovat to nechce. Mladá s tím jezdila 2 týdny v poho, zaparkovala ve středu a dnes už nic.. Imobil se chová stejně jako celou dobu, odmáčknu, zhasne, ale chevyna nechytne.. teď už je to asi i uchcané, so počkám, dobiju baterku a budu se vztekat dál.. :grr:

Tak nakonec to byla jen pecka na palci rozdělovače, jen se mi díky přístupu k němu do toho otvírání víka nechtělo..

imperian
nováček
Témata: 0
Auto: Chevrolet Blazer

Příspěvekod imperian » Ne 16.03.2014, 16:37

Moje paní jela s Blazerem k rodičům, druhý den chtěla jet domů, nastartovala a po 5 vteřinách samo zdechlo. A protože jsem byl 100km daleko, tak mi ani nevolala a začla shánět mechaniky, jeden přijel s diagnostikou,ale ta nic neukázala, druhý řekl, že na tuty odešlo palivovové čerpadlo, že ho prý neslyší hučet (za silného větru). Tak se rozhodla, že mi zavolá a říká: promiň já za to fakt nemůžu,ale připrav se, že musíš koupit palivové čerpadlo a ještě zajisti odtah auta.
Já: kde stojíš?
Ona: u našich před domem
Já: v tom kopci?
Ona: joo!!! neptej se na takový blbosti
Já: tak pošli tátu k pumpě s kanystrem
Ona po 20min: už to chytlo :pivo:

Je fakt,že mi neukazeje palivoměr moc přesně, každopádně to není omluva pro ty mechaniky.

Vrátit se na “Dodge, GMC, Chrysler”